InnovMetric i lokalny partner biznesowy uruchamiają PolyWorks Polska w celu rozszerzenia sprzedaży rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce

News_PW_Polska_1500x750

InnovMetric i lokalny partner biznesowy uruchamiają PolyWorks Polska w celu rozszerzenia sprzedaży rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce

 

9/01/22

Firma InnovMetric Software Inc. i jej partner biznesowy Paweł Kosiarz z dumą ogłosili dzisiaj uruchomienie PolyWorks Polska w celu zwiększenia sprzedaży inteligentnego ekosystemu cyfrowej metrologii 3D PolyWorks® w Polsce. Paweł Kosiarz wraz ze swoim zespołem od 2013 roku świadczy kompleksowe usługi techniczne PolyWorks w Polsce i znacząco przyczynił się do wzrostu popularności tego rozwiązania wśród polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Obecnie 400 polskich klientów polega na PolyWorks w codziennych zadaniach związanych z pomiarami 3D.

Marc Soucy, prezes InnovMetric, wyjaśnia znaczenie tego sojuszu. „Reputacja PolyWorks jako niezawodnego, przyjaznego dla użytkownika przenośnego rozwiązania metrologicznego jest dobrze ugruntowana w Polsce. Kiedy jednak przekształciliśmy PolyWorks w inteligentny ekosystem cyfrowy, potrzebowaliśmy nowego wspólnego przedsięwzięcia, aby wprowadzić na rynek nasze najnowsze innowacje. PolyWorks Polska wprowadzi naszą technologię wspomaganego sekwencjonowania dla maszyn współrzędnościowych CNC, która już teraz umożliwia klientom na całym świecie znaczne skrócenie czasu programowania maszyn współrzędnościowych.Wspólnie będziemy również pomagać naszym klientom w cyfrowej transformacji ich procesów pomiarowych 3D, promując nasze rozwiązanie do zarządzania danymi pomiarowymi 3D.Polska jest kluczowym krajem w naszej strategii rozwoju biznesu w Europie Wschodniej”.

Paweł Kosiarz, prezes PolyWorks Polska, widzi dobrą przyszłość. „Moi koledzy i ja zawsze pasjonowaliśmy się rozwiązywaniem problemów produkcyjnych za pomocą narzędzi pomiarowych 3D. Dzięki temu wspólnemu przedsięwzięciu możemy przenieść naszą pasję na wyższy poziom i pomóc naszym klientom zoptymalizować ich procesy i obniżyć koszty operacyjne”.

O InnovMetric

InnovMetric to niezależna firma opracowująca oprogramowanie, która umożliwia producentom każdej wielkości cyfrową transformację ich procesów pomiarowych 3D. InnovMetric zrewolucjonizował metrologię 3D, wprowadzając kontrolę wymiarową opartą na chmurze punktów w 2000 r. oraz koncepcję uniwersalnej platformy oprogramowania metrologicznego 3D w 2006 r. Dziś, mając ponad 18 700 klientów w 99 krajach, a najwięksi światowi producenci przemysłowi przyjęli rozwiązania PolyWorks ® jako swojej standardowej platformy oprogramowania metrologicznego 3D, InnovMetric koncentruje się na tworzeniu cyfrowych danych i technologii zarządzania procesami nowej generacji. InnovMetric, z siedzibą w Quebec City w Kanadzie, jest międzynarodową organizacją zatrudniającą 500 pracowników zajmujących się wprowadzaniem danych pomiarowych 3D do centrum procesów produkcyjnych przedsiębiorstw.