2023 – rok wyróżnień dla InnovMetric

2023 – rok wyróżnień dla InnovMetric

 

12/01/23

 

Ten artykuł dotyczy InnovMetric, spółki macierzystej spółek zależnych PolyWorks.

O InnovMetric zrobiło się głośno w wymiarze lokalnym, gdy firma otrzymała nagrody i wyróżnienia.

Pracownicy firmy InnovMetric podczas rozmów w siedzibie w Quebecu w Kanadzie.


Pracownicy firmy InnovMetric podczas rozmów w siedzibie w Quebecu w Kanadzie.

Rok 2023 okazał się dla firmy InnovMetric sukcesem. Ta międzynarodowa firma z siedzibą główną w Quebecu zyskała renomę na poziomie prowincji za sprawą swoich osiągnięć i wielu zdobytych nagród. Dzięki tak pozytywnemu oddźwiękowi planując rok 2024, jest gotowa na szybkie postępy.

Gala Fidéides

 

Gala Fidéides organizowana przez Chambre de commerce et d’industrie de Québec (CCIQ) jest wydarzeniem o dużym prestiżu. Jest to największa ceremonia przyznawania nagród z dziedziny biznesu w regionie Quebecu i druga największa w prowincji.

Podczas tej słynnej i cieszącej się dużym poważaniem uroczystości nagradza się firmy, które wyróżniły się poprzez swoje ponadprzeciętne wyniki i które sprawiają, że centra biznesowe Quebecu stają się bardziej atrakcyjne, innowacyjne i działają bardziej dynamicznie.

Podczas ceremonii przyznania nagród Fidéides doktor Marc Soucy, prezes i współzałożyciel firmy InnovMetric, trzy razy wszedł na scenę, aby przyjąć różne nagrody.

Marc Soucy, prezes i współzałożyciel InnovMetric, otrzymuje nagrodę od Chambre de commerce et d’industrie de Québec.


Marc Soucy, prezes i współzałożyciel InnovMetric. 
CCIQ, 2 listopada 2023 r., Quebec.

Firma InnovMetric otrzymała nagrodę Prix Rayonnement Hors Québec w dowód uznania za rozwój międzynarodowy.


Cyfrowy ekosystem metrologii 3D PolyWorks® jest dostępny w 13 językach. Firma InnovMetric jest dostępna dla klientów bezpośrednio i lokalnie w 17 krajach oraz zapewnia pomoc techniczną w oparciu o fachową wiedzę techniczną w 15 językach na całym świecie.

Przedstawiciele firmy InnovMetric na scenie z dumą odbierają nagrodę Prix Rayonnement Hors Québec.


Éric Nadeau (wiceprezes ds. technicznych), Amélie Lacoste (wiceprezes ds. zasobów ludzkich), Marc Soucy (prezes i współzałożyciel), Aude Gérard (dyrektor ds. marketingu), Stéphane Leclerc (dyrektor operacyjny).
CCIQ, 2 listopada 2023 r., Quebec.

Ponadto firma InnovMetric otrzymała nagrodę Haute Technologie za zaawansowaną technologię potwierdzającą znaczący udział, jaki ma oprogramowanie PolyWorks  w produkcji artykułów codziennego użytku, np. samochodów i telefonów komórkowych.

Rozwiązanie do analizy wymiarowej i kontroli jakości PolyWorks|Inspector™ 3D jest stosowane w najnowocześniejszych branżach takich jak wyścigi Formuły 1 i lotnictwo oraz kosmonautyka.

Obecnie firma ma ponad 20 000 klientów w 100 krajach.

InnovMetric pomaga najważniejszym producentom na świecie w transformacji cyfrowej pomiarów 3D, przyspieszając projektowanie produktów oraz wspierając rozwój, a także kontrolę jakości w procesie produkcji. 

Wreszcie firma InnovMetric miała zaszczyt otrzymać trzecią i nieoczekiwaną nagrodę Moyenne-Grande Entreprise dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Nagroda ta jest przyznawana przez jury średnim lub dużym przedsiębiorstwom z siedzibą w Quebecu, które wyróżniły się w ciągu ostatniego roku.

40. rocznica przyznawania nagród Fidéides była w kolorach InnovMetric.

Nagroda Summa

 

To nie koniec historii. Później, w tym samym roku, Soucy otrzymał za swoją wybitną karierę nagrodę 2023 Prix Summa Carrière, która jest przyznawana na Wydziale Nauki i Inżynierii na Uniwersytecie Lavala.

Słynny uniwersytet w Quebecu wyróżnił prezesa Soucy, jednego ze swoich absolwentów, za jego wybitną karierę przedsiębiorcy i osiągnięcia w biznesie. Firma InnovMetric nawiązała ścisłą współpracę z Uniwersytetem Lavala, aktywnie uczestnicząc w rozwoju jej studentów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego galę. Jest tu więcej informacji na temat ścieżki kariery Soucy`ego oraz zdjęć z historii InnovMetric (tylko w języku francuskim).